Uzupełnij braki zębowe
Implanty już od 2700 zł

Świadczymy kompleksową opiekę implantologiczną - doświadczony zespół lekarzy profesjonalistów z Centrum Implantologii ODENT.

  • Udzielamy konsultacji implantologicznych
  • Zakładamy implanty OSSTEM, STRAUMANN
  • Zakładamy korony na implancie

Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT

Zadzwoń 22 660 38 01

Wypełnij formularz

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz by umówić wizytę.

Wysyłając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez administratora danych ODENT Sp. z o.o., PPS ODENT dr n. med. Barbara Obłoj ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa, w celu i w zakresie niezbędnym do: realizacji kontaktu z Tobą, odpowiedzi, obsługi marketingowej niniejszego zapytania ofertowego

Implantologia na najwyższym poziomie
Korony na implancie w Warszawie

Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT wykonuje korony porcelanowe i cyrkonowe na implantach, zapewniając swoim pacjentom wygodę i komfort każdego dnia! Wykwalifikowani lekarze pomagają uporać się z wieloma problemami z uzębieniem, przywracając pewność siebie i piękny uśmiech każdemu z pacjentów!

Korona na implancie – czym ona jest?

Korona jest uzupełnieniem protetycznym. Lekarz wykonuje je w przypadku kiedy pacjent ma ukruszony lub ułamany ząb, ma diastemę, ma nieprawidłowy układ zębów, lub ich braki (pojedyncze lub bezzębie).
Wyróżnia się: uzupełnienia protetyczne zdejmowane, do których zalicza się protezy szkieletowe, akrylowe i całkowite, a także uzupełniania protetyczne stałe, m.in. licówki, mosty, a także bardzo popularne korony. Korony porcelanowe w Warszawie, wykonywane w naszej klinice stomatologicznej to gwarancja zadowolenia. Pacjent, u którego pojawiły się ubytki zębowe, ma gorsze samopoczucie, a jego poczucie własnej wartości spada. Piękne korony porcelanowe, które wyglądają jak naturalne zęby, pozwalają na odzyskanie pewności siebie i przywracają piękny i zdrowy uśmiech!

Korona porcelanowa w Warszawie może zostać wykonana na korzeniu zęba lub na implancie. Przed podjęciem decyzji o wykonaniu korony, stomatolog zaleca wykonanie kilku ważnych badań diagnostycznych. Przede wszystkim konieczne jest zdjęcie RTG zęba. Następnie, specjalista stomatolog leczy kanały zębowe, wykonuje wkłady. Następnie pobierany jest odcisk pod koronę. Oczywiście właściwa korona nie jest zakładana od razu, ponieważ jej wykonanie jest zlecane do laboratorium protetycznego. Na ten czas, pacjent otrzymuje koronę tymczasową.

Wyróżnia się kilka rodzajów koron. W naszym Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT wykonujemy:

  • korony porcelanowe na złocie,

  • korony porcelanowe na tytanie,

  • korony porcelanowe na cyrkonie,

  • korony porcelanowe na stali.

Kiedy stosuje się koronę porcelanową na implancie?

Najlepszą metodą uzupełnienia braków zębowych są implanty. Implant zębowy to tytanowa śruba, którą lekarz wkręca w kość szczęki lub żuchwy. Implant pełni funkcję korzenia, na którym za pomocą łącznika mocowana jest korona porcelanowa. Korony porcelanowe na implancie są odwzorowaniem naturalnego zęba. Korona porcelanowa na implancie to jeden z najlepszych sposobów na to, aby wypełnić brak pojedynczych zębów lub ich grup.
Jesteś zainteresowany koroną porcelanową? Żoliborz, Warszawa, Centrum ortodoncji i Implantologii ODENT zaprasza! Oferujemy najwyższe standardy, opiekę wyspecjalizowanych stomatologów, indywidualne podejście i miłą, bezstresową atmosferę.

Nasi lekarze

protetyka stomatologiczna warszawa
Gustaw Baranowski - ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Gustaw Baranowski

Chirurgia stomatologiczna, Implantologia, Protetyka, Implantoprotetyka

korona porcelanowa warszawa

lek. dent. Piotr Gutowski

Chirurgia stomatologiczna, Implantologia

implantologia warszawa
Daniel Kulaszewski - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Daniel Kulaszewski

Protetyka, Endodoncja/leczenie kanałowe, Implantologia, Chirurgia stomatologiczna, Implantoprotetyka, Stomatologia zachowawcza, Wybielanie zębów, Stomatologia estetyczna

implanty zębów warszawa

lek. dent. Karol Święch

Implantologia, Chirurgia stomatologiczna, Stomatologia zachowawcza, Endodoncja/Leczenie kanałowe, Wybielanie zębów

protetyka warszawa
Dominik Tomasik - ZnanyLekarz.pl

lek. stom. Dominik Tomasik

Implantologia, Chirurgia ortognatyczna twarzy, Chirurgia stomatologiczna

Zadzwoń 22 660 38 01

Wypełnij formularz

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz by umówić wizytę.

Wysyłając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez administratora danych ODENT Sp. z o.o., PPS ODENT dr n. med. Barbara Obłoj ul. Duchnicka 3, 01-796 Warszawa, w celu i w zakresie niezbędnym do: realizacji kontaktu z Tobą, odpowiedzi, obsługi marketingowej niniejszego zapytania ofertowego